Parafia Św. Ludwika we Włodawie

6 listopada 2022

  1. Do wtorku włącznie msze św. o godz. 9:00 są odprawiane w kaplicy Zmartwychwstania Pańskiego na cmentarzu, wypominki są wygłaszane przed mszami św. Od środy nabożeństwa wypominkowe w kościele codziennie o godz. 17:15.
  2. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Emmanuel” zaprasza na Wieczór Uwielbienia w sobotę (12.11) po Mszy świętej wieczornej. W programie Adoracja Najświętszego Sakramentu, uwielbienie Boga modlitwą i śpiewem. 
  3. W naszym kościele w każdy czwartek o godz. 19:15 odbywają się spotkania w ramach Seminarium Odnowy Wiary. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  4. Spotkanie Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej za tydzień (13.11) o godz. 11:30 w klasztorze. Gospodarzami spotkania będą róże: MB Jasnogórskiej i św. Moniki.
  5. Spowiedź i adoracja odbywają się już w zwyczajowym czasie, tj. w dni powszednie od 15:00 do 17:50. Jednocześnie ponawiamy prośbę, by unikać spowiedzi podczas mszy św. Spowiedź przed mszami pozostawmy dla osób, które nie mogą przyjść w tygodniu, zwłaszcza chorych i starszych.
  6. Zarząd Stowarzyszenia „Renovabis” serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom za udział w kweście w dniu 1 listopada. Informuje również, że zebraliśmy 17 464,58 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na renowację kolejnych nagrobków.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy zmarłą Antoninę Opalińską - Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie...

Z życia parafi

Pomnik o. Kajetana Młynarskiego

Pomnik o. Kajetana Młynarskiego

Niewiele osób w naszym mieście wie, że Włodawa ma swojego Męczennika. Jest...

Więcej
Bierzmowanie 2022 - Spotkania w grupach

Bierzmowanie 2022 - Spotkania w grupach

Harmonogram spotkań dla rodziców i kandydatów mających przyjąć sakrament...

Więcej
I Komunia św.

I Komunia św.

Informacje o przygotowaniu do I Komunii Świętej i terminach spotkań znajdują...

Więcej