Parafia Świętego Ludwika we Włodawie
Ogłoszenia Parafialne

Niedziela 

1. W dniu 31 lipca wyruszy, jak co roku, pielgrzymka piesza na Jasną Górę. Ofiary do puszki po dzisiejszej Mszy będą przeznaczone na potrzeby pielgrzymki.

 

2. We wtorek wspominamy Św. Krzysztofa po każdej Mszy Świętej będziemy poświęcali pojazdy Mechaniczne Jeden ojciec będzie stał przed kościołem, a drugi przy wyjeździe na ulicę szkolną. Także w niedzielę 30 lipca będziemy poświęcali auta po każdej Mszy świętej.

 

3. W naszym sklepiku są do nabycia breloki ze św. Krzysztofem.

 

4. Zachęcamy do nabywania pisma „Echo Katolickie”. Są również do nabycia w zakrystii kalendarze na rok 2018.

 

5. Wspólnota Matki Pięknej Miłości zaprasza na pielgrzymkę do sanktuariów maryjnych w Chorwacji. Szczegóły na plakatach i w kancelarii parafialnej.

 

6. W następną niedzielę taca będzie przeznaczona na spłatę kredytu.

 

7. We wrześniu ubiegłego roku został okradziony budynek starej plebani, w tym tygodniu okradziono firmę remontującą naszą cmentarną kaplicę. Kradzieży dokonano na cmentarzu. Prosimy o zwracanie baczniejszej uwagi na nasze wspólne parafialne dobro.

 

8. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w działalność parafii i klasztoru: wszystkim wspólnotom, które otaczają naszą parafię codzienną modlitwą w kościele, osobom sprzątającym kościół i jego otoczenie, ofiarodawcom kwiatów i wszystkim dobrodziejom. W intencji naszej parafii módlmy się: Zdrowaś Maryjo …

 

9. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Igor Taratycki – Karabela i Adam Panek Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: Wieczny odpoczynek ...


powrót