Parafia Świętego Ludwika we Włodawie




WIZYTA KOLĘDOWA

PROGRAM

Kolęda

 

Piątek 27.12.2019 od 9.30 SUSZNO – PROSIMY O PODSTAWIENIE SAMOCHODÓW

1. Szuminka

2. Kol. Szuminka

3. SUSZNO ul. Bukowa, ul. Podlaska, ul. Topolowa, ul. Jaworowa, ul. Wierzbowa, ul. Dębowa, ul. Akacjowa, ul. Jodłowa, ul. Olszana

4. SUSZNO ul. Wspólna (bez bloku nadleśnictwa - w innym terminie), ul. Świerkowa, ul. Kasztanowa

5. SUSZNO ul. Zielona (od ul. Różanieckiej), ul. Purpurowa

6. SUSZNO ul. Śliwkowa (od ul. Różanieckiej), ul. Brzoskwiniowa, ul. Gruszkowa

7. SUSZNO ul. Owocowa (od nr. 1), ul. Agrestowa

 

Sobota 28.12.2019 od 9.30 SUSZNO – PROSIMY O PODSTAWIENIE SAMOCHODÓW

1. SUSZNO ul. Miętowa, ul. Imbirowa, ul. Różaniecka (od ul. Zielonej do Włodawy obie strony)    ul.         Azaliowa

2. SUSZNO ul. Modrzewiowa, ul. Kalinowa, ul. Orzechowa,  ul. Różaniecka (od Szuminki do ul. Zielonej obie strony ulicy),  ul. Wiosenna, ul. Majerankowa, ul. Bazyliowa, ul. Makowa,ul. Jutrzenki

3. SUSZNO ul. Poleska (od ul. Różanieckiej)

4. SUSZNO ul. Poleska (od Bugu) dodatkowo ul. Gościniec  nr 115, ul. Jutrzenki 60 i 85 (Rozpoczęcie od ul. Jutrzenki)

5. SUSZNO ul. Tymiankowa, ul. Rozmarynowa, ul. Waniliowa, ul. Gościniec ( od ul. Rozmarynowej do ul. Tulipanowej), ul. Szafranowa, ul. Krokusowa

6. SUSZNO ul. Gościniec (od ul. Różanieckiej do ul. Szafranowej), ul. Daliowa, ul. Tulipanowa

7. SUSZNO ul. Rumiankowa, ul. Sezamowa, ul. Kminkowa, ul. Ziołowa, ul. Maciejki

 

Poniedziałek 30.12.2019 od 9.30 WŁODAWA

1. SUSZNO ul. Jaśminowa, ul. Storczykowa, ul. Stokrotki, ul. Bratkowa, ul. Lotnicza,
ul. Irysowa, Blok Nadleśnictwa 152B

2. SUSZNO ul. Szpitalna (od Straży Granicznej), ul. Szpitalna domy jednorodzinne po stronie Włodawy

3. ul. Sztabowa

4. ul. Garnizonowa, ul. Armii Krajowej, ul. Pancerniaków

5. ul. Żołnierska, ul. 9 Pułku Artylerii Ciężkiej

6. ul. Graniczna, ul. Wojska Polskiego (domy jednorodzinne)ul. Podchorążych, ul. Saperów

7. ul. Mielczarskiego blok nr 5, następnie domy jednorodzinne

 

Czwartek 2.01.2020 od 15.30

1. ul. Cicha początek od Al. Piłsudskiego i ul. Polna

2. ul. Wiejska od cmentarza

3.  ul. Targowa, ul. Ogrodowa

4.  ul. Lubelska - od Al. Jana Pawła II

5.  ul. Przemysłowa i Lubelska - od Bugu

6.  ul. Długa od ul. Szpitalnej i ul. Tartaczna

 

Piątek 3.01.2020 od 15.30

1.  ul. Krzywa i ul. Klasztorna

2.  ul. Podzamcze, od ul. Mostowej

3.  ul. Podzamcze, od ul. Lubelskiej

4.  ul. Sadowa, ul. Zielna, ul. Jurydyka, ul. Mostowa

5.  ul. Wąska, ul. Wąwozowa

6.  ul. Północna początek od ul. Modrzewskiego; następnie ul. Koszarowa

 

Sobota 4.01 od 9.30

1. ul. Sokołowskiego blok nr. 3 (rozpoczęcie) i domy jednorodzinne

2. ul. Sokołowskiego blok nr. 5 (od godz. 11.00)

3. ul. Żeromskiego 3, następnie domy jednorodzinne

4. i 5. ul. Wojska Polskiego blok nr 2, 2A, 4

6. ul. Wojska Polskiego blok nr 6 i nr 8

7. ul. Rymarska, ul. Nadstawna początek od Rynku

 

Wtorek 7.01 od 15.30

1.  ul. Reymonta blok nr 14 od mieszkania nr 1 do 26

2.  ul. Reymonta blok nr 14 od mieszkania nr 53 do 27 i dom jednorodzinny nr 15

3.  ul. Reymonta blok nr 12 od mieszkania nr 1 do 27

4.  ul. Reymonta blok nr 12 od mieszkania nr 28, ul.  Szkolna

5.  ul. Wojska Polskiego blok 10A

6.  ul. Wojska Polskiego blok nr 10

 

Środa 8.01 od 15.30

1.  Al. Piłsudskiego początek od ul. Szpitalnej do ul. Lubelskiej

2.  Al. Piłsudskiego - początek od ul. Lubelskiej - zakończenie w bloku nr 39

3.  Al. Piłsudskiego początek od Rynku - zakończenie w bloku nr 37

4.  Al. Piłsudskiego blok nr 91

5.  ul. Jasna

6. ul. Jasna

 

Czwartek 9.01 od 15.30

1.  ul. 1000 PP 3/9 od nr 1

2.  ul. 1000 PP 3/9 od nr 21 do nr 50

3.  ul. 1000 PP 3/9 od nr 51 do nr 72

4.  ul. 1000 PP blok nr 4 i 6

5.  ul. 1000 PP blok nr 10 i 12

6. ul. 1000 PP blok nr 17

7. ul. 1000 PP blok nr 15 i nr 11

 

Piątek 10.01 od 15.30

1.  ul. Rynek nr. 26/27, blok nr 3, 4 do numeru 18

2.  ul. Rynek blok nr 4 od numeru 19

3.  ul. Rynek 6, 7 i 7a, 10 (Czworobok), 12, 14

4.  ul. Rynek 18, 19, 24

5.  ul. Konopnickiej od ul. Okunińskiej

6.  ul. Konopnickiej od ul. Jasnej

 

Sobota 11.01 od 9.30

1. ul. Nadrzeczna, ul. Słoneczna

2. ul. 11 Listopada, ul. Niecała i ul. Sejmowa

3. ul. Modrzewskiego - początek od Szkoły

4.  ul. Szpitalna blok 11A od mieszkania 1 do 25

5.  ul. Szpitalna blok 11A od mieszkania 25 do 50

6. ul. Okunińska początek od mostu

7. ul. Widokowa

 

PRZEWA ZE WZGLĘDU NA FERIE ZIMOWE

 

Poniedziałek 27.01 od 15.30

1.  ul. Witosa, ul. Sokołowa i ul. Krótka

2.  ul. Czerwonego Krzyża - blok nr 17 

3. ul. Czerwonego Krzyża - domy jednorodzinne

4.  ul. Kościuszki i ul. Trębacka

5. ul. Spokojna

6. ul. Lipowa następnie ul. Zamknięta

 

Wtorek 28.01 od 15.30

1.  ul. Kotlarska blok nr 4

2.  ul. Kotlarska domki jednorodzinne ul. Kotlarska blok nr 6
 
od mieszkania nr 1

3. ul. Kotlarska blok nr 6 od mieszkania nr 45

4. ul. Kołłątaja rozpoczęcie od ul. Lubelskiej, ul. Staszica

5. ul. Furmańska domki jednorodzinne, a następnie blok nr 18

 

 Środa 29.01 od 15.30

1. ul. Przechodnia, ul. Pocztowa

2.  ul. Kościelna

3. ul. Broniewskiego

4. ul. Kopernika następnie ul. Klonowa

5. KOLĘDA DLA OSÓB KTÓRE NIE MOGŁY PRZYJĄĆ KOLĘDY W TERMINIE


powrót