Liturgia dnia

Ez 2,2-5
Ps 123,1-2a.2bcd.3-4
2 Kor 12,7-10
Mk 6,1-6

Czytanie na dziś
Komentarz na dziś

Komentarz wideo

komentarz

Prośby do Matki Boskiej

Parafia Świętgo Ludwika we Włodawie

Zadaj pytanie

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

21 czerwca 2015 r.

 

1. W dniach 1-2 lipca odbędzie się doroczna pielgrzymka nauczycieli i pracowników oświaty na Jasną Górę. Również włodawscy nauczyciele wyruszą do Częstochowy, by z nauczycielami z całej Polski dziękować Bogu za zakończony rok szkolny i prosić o łaskę ugruntowania w wierze. Włączamy się w podziękowania dla środowiska wychowawców i pedagogów naszego miasta, życząc błogosławieństwa Boże na czas wakacji.

2. W miniony piątek zakończyły się zajęcia szkolne, a dla dzieci i młodzieży rozpoczął się czas wakacji. Prosimy rodziców i opiekunów, by przypominali młodym ludziom o codziennej modlitwie i Mszy św. niedzielnej także podczas wakacyjnego wypoczynku.

3. Zapraszamy osoby chore do uczestnictwa w corocznej Pielgrzymce Chorych do sanktuarium Matki Bożej w Kodniu w dniu 2 lipca. Z naszej parafii autobus z pielgrzymami wyruszy sprzed kościoła o godz. 8.00. serdecznie zapraszamy do udziału w kodeńskich uroczystościach.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do udziału w adoracji prowadzonej przez Straż Honorową Najświętszego serca Pana Jezusa od godz. 17.00 do 18.00 i do udziału w Sakramencie Pojednania. Przypominamy o spowiedzi zwłaszcza młodzieży i dzieciom, by mogły pojednane z Bogiem spędzać czas wakacji. W pierwszy piątek, od godz. 9.30 ojcowie udadzą się z posługą sakramentalną do chorych.

5. Wspólnota Matki Pięknej Miłości zaprasza na pielgrzymkę do Wiednia i Moraw Czeskich w dn. 21 – 23 sierpnia. Informacje i zapisy w zakrystii.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 nastąpi spotkanie pielgrzymkowe w celu omówienia organizacji i założeń programu tegorocznej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.

7. Dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w życie naszej parafii i wieloraką pomoc przy kościele i klasztorze. Pomódlmy się za wszystkich nich: Zdrowaś Maryjo...

8. W ubiegłym tygodniu Bóg powołał do wieczności śp. Marię Wiśniewską i Jadwigę Dejer. Polećmy Je Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia

Intencje mszalne

Intencje mszalne

Kancelaria parafialna

czynna:
wtorek - piątek w godz.
16.00-17.00

sobota w godz.
10.00-11.00

Polecamy

Nasza kamera internetowa

> > > >

Wszelkie prawa zastrzeżone

Programista: Michał Grabowski Projekt: Marta Smoleń