Liturgia dnia

Syr 51,13-20
Ps 16,1-2a.5.7-8.11
Łk 12,35-40

Czytanie na dziś
Komentarz na dziś

Wideo

Komentarz wideo

komentarz

Prośby do Matki Boskiej

Parafia Świętgo Ludwika we Włodawie

Zadaj pytanie

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

01 marca 2014 r.

 

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca dzień szczególnej modlitwy za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne, pierwszy piątek – szczególna okazja do zadośćuczynienia Bogu za grzechy, od 9.30 odwiedzimy chorych z sakramentalną posługą, a o godz. 15.30 dodatkowa Msza św. oraz  pierwsza sobota miesiąca – dzień poświęcony Niepokalanemu Sercu Maryi.

2. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych, w piątki  - Drodze Krzyżowej, a w niedzielę – Gorzkich Żali.

3. Dziś przypada Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, o godz. 16.00 uroczysta Msza św. w naszym kościele, zaś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na dalsze prace związane z ekshumacją i identyfikacją Żołnierzy Wyklętych. Zachęcamy do wsparcia tej akcji. Odzyskajmy wspólnie należną Im cześć i honor!

4. W środę przypadają imieniny Pasterza diecezji ks. bpa Kazimierza Gurdy. Dostojnego Solenizanta polecamy Waszym modlitwom.

5. Informujemy, że w budynku starej plebanii w I i III niedzielę miesiąca o godz. 16.00 odbywają się zajęcia terapeutyczne dla osób dotkniętych problemem alkoholowym i rodzin dysfunkcyjnych.

6. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek  które zostaną przekazane polskim misjonarzom pracującym w różnych krajach świata na wszystkich kontynentach.

7. Do skrzynki przed ołtarzem można składać ofiary na kwiaty do grobu Bożego. Za wszelkie dobro, pomoc i ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. W intencjach Ofiarodawców i wszystkich, którzy bezinteresownie pomagają przy naszej parafii pomódlmy się wspólnie Zdrowaś Maryjo....

8. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Helenę Kwiatkowską i Mirosława Martyniuka, którego pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 12.00. Polećmy Ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia

Intencje mszalne

Intencje mszalne

Kancelaria parafialna

czynna:
wtorek - piątek w godz.
16.00-17.00

sobota w godz.
10.00-11.00

Polecamy

Nasza kamera internetowa

> > > >

Wszelkie prawa zastrzeżone

Programista: Michał Grabowski Projekt: Marta Smoleń