Liturgia dnia

Job 3,1-3.11-17.20-23
Ps 88,2-3.4-5.6.7-8
Mk 10,45
Łk 9,51-56

Czytanie na dziś
Komentarz na dziś

Komentarz wideo

komentarz

Prośby do Matki Boskiej

Parafia Świętgo Ludwika we Włodawie

Zadaj pytanie

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXVI Niedziela Zwykła
28.09.2014 r.

1. W najbliższą środę wchodzimy w październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy celebrowali o godzinie 17.30. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, prosimy o wspólne odmawianie różańca w domach. W naszych modlitwach pamiętajmy też o studentach rozpoczynających rok akademicki.

2. Od 1 października zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i szkół średnich na bezpłatne korepetycje, które będą się odbywały w budynku starej plebani /obok poczty/. Plan konsultacji jest umieszczony na drzwiach wejściowych do budynku.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek i piątek zapraszamy na godz. 17.00 na adorację prowadzoną przez Straż Honorową. W sobotę na godz. 21.00 na Apel Jasnogórski. W piątek od. godz. 9.30 odwiedziny chorych z sakramentalną posługą, a o godz. 16.00 dodatkowa Msza św..

4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary składane na tacę w tym dniu będą przeznaczone na potrzeby Caritas.

5. Również w przyszłą niedzielę rozpoczniemy kolejny cykl katechez dla rodziców i chrzestnych. Spotkania odbywać się będą w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.

6. We wtorek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 spotkanie z członkami Róży Matki Bożej Kodeńskiej.

7. Zwracamy się z prośbą do znalazcy aparatu fotograficznego, który zaginął w ubiegłą niedzielę i jego zwrot do zakrystii. Dziękujemy

8. Dziękujemy wszystkim za wszelką pomoc i ofiary, a także za tych, którzy bezinteresownie pomagają przy naszym kościele i klasztorze. Pomódlmy się w Ich intencjach: Zdrowaś Maryjo...

9. W ubiegłym tygodniu Bóg powołał do wieczności śp. Lucynę Laskowską, Jana, Oreńczuka i Kazimierza Czecha. Polećmy Ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia

Intencje mszalne

Intencje mszalne

Kancelaria parafialna

czynna:
wtorek - piątek w godz.
16.00-17.00

sobota w godz.
10.00-11.00

Polecamy

Nasza kamera internetowa

> > > >

Wszelkie prawa zastrzeżone

Programista: Michał Grabowski Projekt: Marta Smoleń