Liturgia dnia

Jr 2,1-3.7-8.12-13
Ps 36,6-7ab.8-9.10-11

Czytanie na dziś
Komentarz na dziś

Komentarz wideo

komentarz

Prośby do Matki Boskiej

Parafia Świętgo Ludwika we Włodawie

Zadaj pytanie

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

XVI Niedziela Zwykła

20.07.2014 r.

 

1. Dziś organizowana jest w naszej parafii zbiórka do puszek na kosztowną operację genową Magdy, która walczy ze złośliwym rakiem mózgu. Magda jest mamą 5-letniego Kuby, jest mieszkanką Międzyrzeca Podlaskiego. Polecamy tą kwestę Waszej życzliwości i szczodrości.

2. 31 lipca wyrusza na Jasną Górę kolejna Piesza Pielgrzymka z Włodawy w ramach XXIV Pielgrzymki Podlaskiej. Zapisy na pielgrzymkę od wtorku w kancelarii parafialnej. W tym dniu też o godz. 19.00 w salce w klasztorze spotkanie organizacyjne. Przez dwa tygodnie uczestnicy pielgrzymki wędrując do Domu Matki z modlitwą i śpiewem, w skupieniu i zamyśleniu przedstawiać będą Bogu swoje prośby i intencje; ucząc się żywej wiary. Dla wielu, zwłaszcza młodych ludzi, jedyną przeszkodą, by pójść na pielgrzymkę są trudności finansowe. Zwracamy się do was Drodzy Parafianie, abyście swoją ofiarą wsparli tych, którzy bardzo pragną pójść do Częstochowy. Niech ten symboliczny grosz, który będzie można złożyć w przyszłym tygodniu do puszek będzie Waszym udziałem w Pielgrzymce. W intencji ofiarodawców będziemy modlić się w czasie pielgrzymki. Jeszcze raz zachęcamy do udziału w tych specyficznych rekolekcjach w drodze. Nie bój się. Odwagi. Do skrzyneczki pod amboną można wrzucać intencje, którzy pielgrzymi będą polecać podczas pątniczego szlaku.

3. W piątek o godz. 13.00 zostanie odprawiona w naszym kościele Msza św. z okazji patronalnego Święta Polskiej Policji. Polecać będziemy intencje żywych i zmarłych pracowników Policji oraz Ich rodzin. Serdecznie zapraszamy.

4. W piątek przypada wspomnienie św. Krzysztofa, który jest patronem kierowców. Z tej racji w przyszłą niedzielę obrzęd poświęcenia aut. Już dziś u ministrantów i w zakrystii można nabyć rożne gadżety dla kierowców.

5. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na spłatę kolejnej raty zadłużenia wynikłego z prac remontowych naszego kościoła i terenu wokół niego.

6. Dziękujemy wszystkim za wszelką pomoc i ofiary, a także tym, którzy bezinteresownie pomagają przy naszym kościele, parafii i klasztorze. Pomódlmy się za wszystkich dobrodziejów naszej parafii i klasztoru: Zdrowaś Maryjo...

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia

Intencje mszalne

Intencje mszalne

Kancelaria parafialna

czynna:
wtorek - piątek w godz.
16.00-17.00

sobota w godz.
10.00-11.00

Polecamy

Nasza kamera internetowa

> > > >

Wszelkie prawa zastrzeżone

Programista: Michał Grabowski Projekt: Marta Smoleń