Parafia Św. Ludwika we Włodawie

6 sierpnia 2023

  1. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30.
  2. Koło Gospodyń Miejskich we Włodawie „Zosie Samosie” organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt można dostarczyć na plac Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej we Włodawie lub na plac przed żłobkiem przy ul. Klasztornej 9 w czwartek (10.08) w godzinach od 10:00 do 17:00. W razie problemów z dostarczaniem sprzętu można kontaktować się z organizatorem akcji Elżbietą Wołoszun tel. 503 35 84 80. Wsparcie finansowe ze zbiórki zostanie przekazane na realizację projektów Stowarzyszenia Dobrych Inicjatyw „Pro Missio”.
  3. Nabożeństwo fatimskie w przyszłą niedzielę (13.08) po mszy św. wieczornej.
  4. Pielgrzymka Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej odbędzie się 26 sierpnia. Program spotkania, kontakt do organizatorki i lista zapisowa znajdują się w zakrystii ministranckiej.
  5. Chętnych do wzięcia udziału w obchodach Jubileuszu 300. rocznicy koronacji Obrazu Matki Bożej Kodeńskiej zapraszamy na bezpłatny wyjazd do Kodnia, organizowany przez radnego Rady Powiatu Włodawskiego Mariusza Zańko. Program wyjazdu i kontakt do organizatorów na plakacie w gablocie.
  6. Zbliża się odpust św. Ludwika, który w tym roku przypadnie 27 sierpnia oraz Jarmark Pauliński. Na stronie internetowej można zapoznać się z programem tych wydarzeń. Będziemy je także ogłaszać w dwie kolejne niedziele.

Z życia parafi

Powieść o Włodawie

Powieść o Włodawie

Powstaje powieść o Kajetanie Młynarskim. Będzie to właściwie powieść o...

Więcej
Jadłodzielnia we Włodawie

Jadłodzielnia we Włodawie

Zapraszamy mieszkańców Włodawy i okolic do korzystania z jadłodzielni....

Więcej
Podziękowania z RPA

Podziękowania z RPA

Wraz z parafianami serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej misji...

Więcej
Nabożeństwa listopadowe

Nabożeństwa listopadowe

Nabożeństwa w kaplicy Zmartwychwstania Pańskiego w listopadzie 2023 r....

Więcej