Parafia Św. Ludwika we Włodawie

21 kwietnia 2024

 1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na WSD Paulinów w Krakowie na Skałce.
 2. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30.
 3. Zapraszamy na wyjście ewangelizacyjne i głoszenie Chrystusa Zmartwychwstałego dziś i w przyszłą niedzielę. Wyjście z kościoła o godz. 15:00.
 4. We wtorek (23.04) przypada uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski.
 5. Końcowe zaliczenie przed I Komunią św. odbędzie się w czwartek i piątek (25-26.04) o godz. 16:00 w klasztorze (możliwość wybrania terminu). Zapraszamy dzieci wraz z rodzicem, prosimy zabrać ze sobą indeksy oraz książeczki formacyjne dla dzieci „Idziemy do Ciebie, Jezu”.
 6. Msza św. i pierwsze spotkanie formacyjne wspólnoty kobiet „Serce Kecharitomene” w piątek (26.04) o godz. 18:00.
 7. Za tydzień (28.04)) przypada ostatnia niedziela miesiąca  – msza św. w intencji dobrodziejów parafii i klasztoru o godz. 7:00. Taca będzie przeznaczona na cele remontowe.
 8. W przyszłą niedzielę Włodawska Gromada Zuchenek będzie rozprowadzać po mszach św. własnoręcznie przygotowane upominki, z których dochód zostanie przeznaczony na wyposażenie grupy.
 9. Podczas kwesty wielkanocnej na rzecz Hospicjum we Włodawie wolontariusze zebrali 6108,10 zł. Zarząd Hospicjum składa serdeczne podziękowania.
 10. Ogólnopolskie Różańcowe Czuwanie Modlitewne Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej odbędzie się 27/28 kwietnia na Jasnej Górze w godz. 21:00-4:00. Rekolekcje dla zelatorów róż różańcowych, zastępców i wszystkich chętnych odbędą się w Siedlanowie w dn. 26-28 kwietnia. Jeśli ktoś wybiera się na któreś z tych wydarzeń samochodem i ma wolne miejsca, prosimy o pozostawienie informacji w zakrystii ministranckiej.
 11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy zmarłych: śp. Jadwigę Bienas i Wiesława Pajdosza. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

Z życia parafi

Upamiętnienie Męczennika

Upamiętnienie Męczennika

Trwa budowa pomnika o. Kajetana Młynarskiego . W ubiegłym roku zostały...

Więcej
Jadłodzielnia we Włodawie

Jadłodzielnia we Włodawie

Zapraszamy mieszkańców Włodawy i okolic do korzystania z jadłodzielni....

Więcej
Zapraszamy do sklepu

Zapraszamy do sklepu

Zapraszamy do sklepu Paulinianum przy klasztorze. Z okazji ostatnich Dni...

Więcej