Parafia Św. Ludwika we Włodawie

16 czerwca 2024

  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17:30.
  2. Dziś diecezjalna zbiórka na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Ofiary na ten cel można składać do skarbony w kruchcie kościoła.
  3. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek (21.06) o godz. 8:00.
  4. Zapraszamy młodzież od VIII klasy SP na XIV Paulińskie Dni Młodych w Leśniowie w dn. 15-21 lipca. Szczegóły na stronie internetowej pdm.paulini.pl oraz u o. Adama.
  5. Jak co roku Jasnogórska Rodzina Różańcowa będzie przezywać swoje rekolekcje na Jasnej Górze od czwartku przed I niedzielą października. Zgłoszenia chętnych na wyjazd do 1 lipca w zakrystii ministranckiej (tak wczesny termin wynika z konieczności rezerwcji noclegów).
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację Dnia Dziecka, który odbył się w ogrodach klasztornych 4 czerwca.. Dziękujemy współorganizatorom: Urzędowi Miasta, Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej, Świetlicy Środowiskowej, Miejskiemu Domowi Kultury, Młodzieżowemu Domowi Kultury, Zespołowi „Włodawiacy”, wolontariuszom z I Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Podstawowej nr 2, Eucharystycznemu Ruchowi Młodych, Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi we Włodawie, Kołu Gospodyń Wiejskich w Susznie. Dziękujemy za wsparcie ludziom dobrej woli, za ofiary składane na ten cel oraz sponsorom – firmom: Slawex, Gramar i Ren-Jer.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy zmarłych: śp. Józefa Pawlina, Lillę Kuziołę i Aleksandra Jadwiżuka. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

Z życia parafi

Upamiętnienie Męczennika

Upamiętnienie Męczennika

Trwa budowa pomnika o. Kajetana Młynarskiego . W ubiegłym roku zostały...

Więcej
Jadłodzielnia we Włodawie

Jadłodzielnia we Włodawie

Zapraszamy mieszkańców Włodawy i okolic do korzystania z jadłodzielni....

Więcej
Zapraszamy do sklepu

Zapraszamy do sklepu

Zapraszamy do sklepu Paulinianum przy klasztorze. Z okazji ostatnich Dni...

Więcej