Parafia Św. Ludwika we Włodawie

23 czerwca 2024

  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17:30.
  2. Jutro (24.06) przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  3. Od jutra (24.06) wakacyjny rozkład nabożeństw w dni powszednie - codzienna adoracja Najśw. Sakramentu i spowiedź od godz. 17:00 do 17:50; kancelaria parafialna w soboty w godz. 10:00 – 11:00; administracja cmentarza w środy w godz. 16:00 – 17:00.
  4. W sobotę (29.06) przypada uroczystość św. Piotra i Pawła. Zwyczajowo w tym dniu zbiera się ofiary na tacę przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej „pro obolo Sancti Petri”. W tym dniu odpust zupełny mogą uzyskać wszyscy posługujący się dewocjonaliami pobłogosławionymi przez Ojca Świętego lub biskupa pod warunkiem wyznania wiary.
  5. TUTAJ znajduje się projekt tablicy fundacyjnej pomnika o. Kajetana Młynarskiego po zgłoszonych poprawkach. Prosimy fundatorów o sprawdzenie czy nie ma błędów w projekcie po wprowadzeniu zmian. W środę projekt zostanie przekazany do realizacji.
  6. Za tydzień (30.06) przypada ostatnia niedziela miesiąca  – msza św. w intencji dobrodziejów parafii i klasztoru o godz. 7:00. Taca będzie przeznaczona na cele remontowe.

Z życia parafi

Upamiętnienie Męczennika

Upamiętnienie Męczennika

Trwa budowa pomnika o. Kajetana Młynarskiego . W ubiegłym roku zostały...

Więcej
Jadłodzielnia we Włodawie

Jadłodzielnia we Włodawie

Zapraszamy mieszkańców Włodawy i okolic do korzystania z jadłodzielni....

Więcej
Zapraszamy do sklepu

Zapraszamy do sklepu

Zapraszamy do sklepu Paulinianum przy klasztorze. Z okazji ostatnich Dni...

Więcej