Wielki Czwartek:
- Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00
- Adoracja przy Ołtarzu Wystawienia zakończy się Kompletą o godz. 22:00
- Spowiedź od 15:00 do liturgii wieczornej
Wielki Piątek:
- Adoracja przy Ołtarzu Wystawienia rozpocznie się Jutrznią o godz. 7:30
- Godzina czytań i Modlitwa w ciągu dnia o godz. 12:00
- Droga Krzyżowa ulicami parafii (ul. Mostowa, Podzamcze i Lubelska) o godz. 15:00 oraz w kościele dla starszych o godz. 9:00
- Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18:00
- Adoracja przy Grobie Pańskim zakończy się Kompletą o godz. 22:00
- Spowiedź od 7:30 do liturgii wieczornej
Wielka Sobota:
- Adoracja przy Grobie Pańskim rozpocznie się Jutrznią o godz. 7:30
- Godzina czytań i Modlitwa w ciągu dnia o godz. 12:00
- Błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny w godz. 9:00 - 16:00 przed kościołem oraz o godz. 10:00 w Szumince i o 10:30 Susznie
- Spowiedź od 7:30 do 16:00
Zmartwychwstanie Pańskie:
- Wigilia Paschalna rozpocznie się w sobotni wieczór o godz. 21:00 i zakończy procesją rezurekcyjną ok. północy.
- Msze św. o godz: 9:00, 10:30, 12:00, 16:00 i 18:00.
- Nieszpory o godz. 17:30.
Posługi liturgiczne podczas Triduum Paschalnego
Msza Wieczerzy Pańskiej
Próba asysty - czwartek, godz. 11:00
- Śpiew - Chór Magnificat
- I czytanie - I wspólnota neokatechumenalna
- Psalm - Zespół Tehalim
- II czytanie - Eucharystyczny Ruch Młodych
- Uczestnicy obrzędu mandatum - Domowy Kościół (2 osoby), Wspólnoty neokatechumenalne (4 osoby), Zespół Tehalim (1 osoba), Eucharystyczny Ruch Młodych (1 osoba), Rada parafialna (2 osoby), Jasnogórska Rodzina Różancowa (2 osoby)
- Modlitwa powszechna - Domowy Kościół
- Przygotowanie ołtarza wystawienia - ...
Droga Krzyżowa w Wielki Piątek
- Przygotowanie nagłośnienia - o. Adam
- Przygotowanie trasy - br. Filip
- Śpiew - Organista z chórem Magnificat
- Wprowadzenie - o. proboszcz
- I stacja - Urząd Miasta
- II stacja - Jasnogórska Rodzina Różańcowa
- III stacja - Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym
- IV stacja - Eucharystyczny Ruch Młodych
- V stacja - Służba Zdrowia
- VI stacja - Zespół Tehalim
- VII stacja - Wspólnoty neokatechumenalne
- VIII stacja - Państwowa Straż Pożarna
- IX stacja - Domowy Kościół
- X stacja - Liturgiczna Służba Ołtarza
- XI stacja - Rada parafialna
- XII stacja - Wojownicy Maryi
- XIII stacja - Kandydaci do bierzmowania
- XIV stacja - Nadleśnictwo Włodawa
- Zakończenie - o. proboszcz
Teksty Drogi Krzyżowej - ZOBACZ
Liturgia Męki Pańskiej
Próba asysty - piatek, godz. 10:00
- Śpiew - Chór Magnificat
- I czytanie - I wspólnota neokatechumenalna
- Psalm - Zespół Tehalim
- II czytanie - Domowy Kościół
- Przygotowanie Grobu Pańskiego - Odnowa w Duchu Świętym
Wigilia Paschalna
Próba asysty - sobota, godz. 10:00
- I czytanie i psalm - Jasnogórska Rodzina Różańcowa
- II czytanie - I wspólnota neokatechumenalna
- II psalm - Chór Magnificat
- III czytanie - Pielgrzymi jasnogórscy
- III psalm - Zespół Tehalim
- IV czytanie i psalm - Domowy Kościół
- V czytanie i psalm - Eucharystyczny Ruch Młodych
- VI czytanie - Lektorzy
- VI psalm - Chór Magnificat
- VII czytanie - Odnowa w Duchu Świętym
- VII psalm - Chór Magnificat
- Epistoła - Lektorzy
- Psalm allelujatyczny - Chór Magnificat
- Śpiew Litanii do Wszystkich Świętych - Organista
- Modlitwa powszechna - br. dk. Filip
- Prowadzenie śpiewu na procesji rezurekcyjnej - Organista
Adoracje wspólnot przy Ołtarzu Wystawienia
i przy Grobie Pańskim
Wielki Piątek
- 8:00 - 9:00 - Grupa Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę
- 10:00 - 11:00 - Jasnogórska Rodzina Różańcowa
- 11:00 - 12:00 - ERM, Tehalim, Oaza młodzieży, kandydaci do bierzmowania
- 13:00 - 14:00 - Chór "Magnificat"
- 14:00 - 15:00 - Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Emmanuel"
- 15:00 - 16:00 - Straż Honorowa Najśw. Serca Pana Jezusa
- 16:00 - 17:00 - Wspólnota bł. Euzebiusza
- 17:00 - 18:00 - Wspólnoty neokatechumenalne
- 21:00 - 22:00 - Domowy Kościół
Wielka Sobota
- 8:00 - 9:00 - Wspólnota Matki Bożej Pięknej Miłości
- 9:00 - 10:00 - Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Emmanuel"
- 10:00 - 11:00 - Jasnogórska Rodzina Różańcowa
- 11:00 - 12:00 - ERM, Tehalim, Oaza młodzieży, kandydaci do bierzmowania
- 13:00 - 14:00 - Liturgiczna Służba Ołtarza
- 14:00 - 15:00 - Wojownicy Maryi
- 15:00 - 16:00 - Straż Honorowa Najśw. Serca Pana Jezusa