Parafia Św. Ludwika we Włodawie

14 kwietnia 2024

  1. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30.
  2. Dziś i w kolejne dwie niedziele odbędą się wyjścia ewangelizacyjne na rynek i głoszenie Chrystusa Zmartwychwstałego. W programie m.in. Koronka do Miłosierdzia Bożego i świadectwa. Wyjście o godz. 15:00 z kościoła.
  3. Spotkanie założeniowe i organizacyjne wspólnoty Serce Kecharitomene w piątek (19.04) o godz. 19:00 w klasztorze. Wspólnota skierowana jest do kobiet. Szczegóły w gablocie i TUTAJ.
  4. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z klas II w przyszłą niedzielę (21.04) o godz. 13:00.
  5. Za tydzień (21.04) przypada Niedziela Dobrego Pasterza. Z tej opkazji taca będzie przeznaczona na WSD Paulinów w Krakowie na Skałce. Wspólnota Wojowników Maryi będzie rozdawać po mszach św. obrazki wraz z zachętą do akcji modlitewnej za kapłanów.
  6. W czwartek (25.04) od godz. 13:00 w Przychodni Medycyny Rodzinnej "Zdrowa Rodzina" przy ul. Mielczarskiego 9 odbedą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek oraz echo serca. Badania nsą odpłatne. Bliższe informacje w przychodni.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Halinę Nowak, dobrodziejkę parafii, która przez długie lata dbała o teren przykoscielny. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…

Z życia parafi

Upamiętnienie Męczennika

Upamiętnienie Męczennika

Trwa budowa pomnika o. Kajetana Młynarskiego . W ubiegłym roku zostały...

Więcej
Jadłodzielnia we Włodawie

Jadłodzielnia we Włodawie

Zapraszamy mieszkańców Włodawy i okolic do korzystania z jadłodzielni....

Więcej
Zapraszamy do sklepu

Zapraszamy do sklepu

Zapraszamy do sklepu Paulinianum przy klasztorze. Z okazji ostatnich Dni...

Więcej